Ładowanie
Logotyp CUS Jarocin
Wnioski na dodatek węglowy przyjmowane będą: w poniedziałki w godz. 8.00 – 16.00 wtorek – piątek od 8.00 – 12.00 więcej »
Logotyp CUS Jarocin
Przypominamy!!! Składając wniosek o dodatek węglowy elektronicznie, prosimy nie zapominać o ostatniej stronie - RODO! więcej »
W dniu dzisiejszym kolejni mieszkańcy naszej Gminy otrzymali opaski monitorujące oraz zostali przeszkoleni w zakresie podstawowej obsługi użytkowania opasek i więcej »
W minione, czwartkowe popołudnie uczestnicy Klubów Społecznych z terenu Gminy Jarocin uczestniczyli w spotkaniu integracyjno-sportowym. Był to fajny, bardzo miło więcej »
Na przełomie czerwca i lipca gościliśmy trzy grupy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, jednostek pomocy społecznej, podmiotów ekonomii społecznej, OWES oraz więcej »
W piątek 15 lipca w Centrum Usług Społecznych w Jarocinie miało miejsce wręczenie opasek monitorujących kolejnym mieszkańcom Gminy Jarocin, którzy więcej »
11 lipca w Centrum Usług Społecznych w Jarocinie miało miejsce uroczyste wręczenie przez Burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego, opasek monitorujących pierwszym więcej »
Zapraszamy mieszkańców gminy Jarocin na spotkanie konsultacyjne w sprawie Strategii rozwiązywania problemów społecznych w gminie Jarocin,  które odbędzie się dnia więcej »
zbadaj się
Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu rozpoczyna realizację programu pod nazwą „Profilaktyka nowotworów dolnego odcinka przewodu pokarmowego”. W ramach więcej »
Plakat-A2-PPRC-2019-1
Szanowni Państwo Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” w partnerstwie z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego im. K. więcej »