Ładowanie
Ustawa z dnia 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku więcej »
komunikat
W celu określenia realnej wielkości zapotrzebowania i opracowania systemu sprzedaży/dystrybucji Urząd Miejski w Jarocinie zwraca się z apelem do mieszkańców, więcej »
Logotyp CUS Jarocin
Wnioski na dodatek węglowy przyjmowane będą: w poniedziałki w godz. 8.00 – 16.00 wtorek – piątek od 8.00 – 12.00 więcej »
Logotyp CUS Jarocin
Przypominamy!!! Składając wniosek o dodatek węglowy elektronicznie, prosimy nie zapominać o ostatniej stronie - RODO! więcej »
W dniu dzisiejszym kolejni mieszkańcy naszej Gminy otrzymali opaski monitorujące oraz zostali przeszkoleni w zakresie podstawowej obsługi użytkowania opasek i więcej »
W minione, czwartkowe popołudnie uczestnicy Klubów Społecznych z terenu Gminy Jarocin uczestniczyli w spotkaniu integracyjno-sportowym. Był to fajny, bardzo miło więcej »
Na przełomie czerwca i lipca gościliśmy trzy grupy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, jednostek pomocy społecznej, podmiotów ekonomii społecznej, OWES oraz więcej »
W piątek 15 lipca w Centrum Usług Społecznych w Jarocinie miało miejsce wręczenie opasek monitorujących kolejnym mieszkańcom Gminy Jarocin, którzy więcej »